Wyświetl aktualności od: do:

22.10.2021 r. zapraszamy na prywatne konsultacje kardiologiczne.
12.10.2021

W naszej przychodni porad udzielać będzie wysokiej klasy specjalista prof. dr hab. nauk medycznych Rafał Poręba. Pan Profesor jest cenionym lekarzem i nauczycielem akademickim Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą z zakresu kardiologii, angiologii, hipertensjologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

czytaj więcej »


Rejestracja szczepień przeciw Covid-19
12.04.2021

Drodzy pacjenci. Od 15.01.2021 roku rozpoczyna się proces rejestracji do szczepień przeciw Covid-19. Zgodnie z harmonogramem szczepienia w pierwszej kolejności będą obejmować naszych seniorów. Najpierw osoby po 80tym roku życia. Bardzo prosimy o rejestrację poprzez nasz, specjalnie wydzielony wyłącznie do tej sprawy numer telefonu.

czytaj więcej »


INFORMACJA DOTYCZĄCA PORADNI STOMATOLOGICZNEJ
12.04.2021

Drodzy pacjenci, po okresie związanym z obostrzeniami wprowadzonymi w celu minimalizacji ryzyka zakażeń koronawirusem, pragniemy poinformować, że poradnia stomatologiczna rozpoczęła przyjmowanie i leczenie pacjentów.

 

czytaj więcej »


KORONAWIRUS
12.04.2021

W przypadku objawów mogących świadczyć o zakażeniu, lub po kontakcie z osobami zakażonymi lub z podejrzeniem zakażenia prosimy o kontakt z przychodnią wyłącznie telefonicznie. 
POD ŻADNYM POZOREM NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ ??SIĘ W TAKIEJ SYTUACJI DO PRZYCHODNI OSOBIŚCIE.

czytaj więcej »