Obraz

ŚWIADCZENIA UDZIELANE W DOMU PACJENTA

Świadczenie pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej i POZ

 1. Pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej zobowiązana jest do udzielania pielęgniarskich świadczeń opieki zdrowotnej w gabinecie pielęgniarki oraz w miejscu zamieszkania świadczeniobiorcy.

POGOTOWIE  RATUNKOWE

KIEDY WEZWAĆ POGOTOWIE 

Aby nie było już wątpliwości, kiedy wezwać pogotowie, podajemy listę przypadków, w których należy zadzwonić po karetkę. A jest to konieczne, gdy nastąpiły:

 1. utrata przytomności,
 2. zaburzenia świadomości,
 3. wypadek komunikacyjny,
 4. drgawki,

NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC MEDYCZNA

Kiedy skorzystać ze świadczeń medycznych w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej?

W sytuacjach nowych zachorowań lub zaostrzeń dolegliwości w przebiegu schorzeń przewlekłych, które wystąpią w nocy, lub w dni wolne od pracy, można skorzystać ze świadczeń medycznej opieki nocnej i świątecznej, realizowanej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. 

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

Program profilaktyki raka szyjki macicy.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia – organizatorów programu badań przesiewowych, do bezpłatnej cytologii uprawnione są panie w wieku 25-59 lat aktualnie objęte powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym w NFZ. 


 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Czytaj treść

Szanowni Państwo.

Koronawirus znów atakuje z dużą siłą. Dzienna ilość zakażeń drastycznie rośnie. Przekracza już 700 osób dziennie. Jednocześnie wszelkie dane pochodzące z wielu źródeł, wyraźnie pokazują, że w stanie ciężkim do szpitali trafiają dziś prawie tylko osoby niezaszczepione.

Mimo, iż osoba zaszczepiona może zarazić się koronawirusem, to jednak szczepionka doskonale zabezpiecza przed ciężkim przebiegiem choroby. Dane z polskich szpitali, ale i dane z krajów gdzie dużo większa niż u nas część obywateli się zaszczepiła pokazują jednoznacznie i potwierdzają ponad wszelką wątpliwość, że stan wymagający interwencji w szpitalu, ale i niestety stany prowadzące do śmierci dotyczą w ponad 90% przypadków pacjentów niezaszepionych.

Szczepionki są dostępne. Chrońmy siebie i bliskich.

Zapraszamy do kontaktu z przychodnią i do umówienia się na szczepienie. Z dnia na dzień będzie gorzej, a przy dużej ilości chętnych mogą znów pojawić się problemy z dostępnością szczepionki.


INFORMACJA 

Od 11.08 w środy w naszej przychodni będzie przyjmował specjalista ginekolog. lek. med. Emil Burek, od godziny 8.30.

Serdecznie zapraszamy, rejestracja telefoniczna lub osobista.
Można rejestrować się również na badania USG zlecane przez naszych lekarzy, któe od sierpnai będa wykonywane na miejscu. Informacja w rejestracji.


 

22.10.2021 r. zapraszamy na prywatne konsultacje kardiologiczne.
12.10.2021
W naszej przychodni porad udzielać będzie wysokiej klasy specjalista prof. dr hab. nauk medycznych Rafał Poręba. Pan Profesor jest cenionym lekarzem i nauczycielem akademickim Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą z zakresu kardiologii, angiologii, hipertensjologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych.
czytaj więcej
Rejestracja szczepień przeciw Covid-19
12.04.2021
Drodzy pacjenci. Od 15.01.2021 roku rozpoczyna się proces rejestracji do szczepień przeciw Covid-19. Zgodnie z harmonogramem szczepienia w pierwszej kolejności będą obejmować naszych seniorów. Najpierw osoby po 80tym roku życia. Bardzo prosimy o rejestrację poprzez nasz, specjalnie wydzielony wyłącznie do tej sprawy numer telefonu.
czytaj więcej
INFORMACJA DOTYCZĄCA PORADNI STOMATOLOGICZNEJ
12.04.2021
Drodzy pacjenci, po okresie związanym z obostrzeniami wprowadzonymi w celu minimalizacji ryzyka zakażeń koronawirusem, pragniemy poinformować, że poradnia stomatologiczna rozpoczęła przyjmowanie i leczenie pacjentów.  
czytaj więcej
KORONAWIRUS
12.04.2021
W przypadku objawów mogących świadczyć o zakażeniu, lub po kontakcie z osobami zakażonymi lub z podejrzeniem zakażenia prosimy o kontakt z przychodnią wyłącznie telefonicznie.  POD ŻADNYM POZOREM NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ ??SIĘ W TAKIEJ SYTUACJI DO PRZYCHODNI OSOBIŚCIE.
czytaj więcej

PRZYDATNE INFORMACJE

GODZINY OTWARCIA:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

TELEFONY KONTAKTOWE:

 • ​Rejestracja:
  tel. 74 858 81 73, 74 858 88 95, 74 856 36 10
 • Poradnia dzieci chorych i zdrowych: 
  tel. 74 856 36 14
 • Gabinet zabiegowy: 
  tel. 74 856 36 22
 • Stomatologia: 
  tel. 74 865 36 20
 • Gabinet fizykoterapii: 
  tel. 74 856 36 18
 • Administracja: 
  tel. 74 856 36 25
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.